fbpx

"The Best Marketing doesn't feel like marketing"

Tom Fishburne

TikTok In A Click

קליק בוטיק – הבית הדיגיטלי לעולמות הביוטי
בשיתוף
שלי לאון – משפיענית רשת ואמנית איפור
מרימות לכם את האורגני
עם בנדל טיקטוק מהודק ומדויק, בשלושה מסלולים שווים!
מחקר, אסטרטגית תוכן וקריאייטיב מעלף
שיעיפו לכם את העסק לגבהים חדשים.

הנוסחא פשוטה

מיתוג+תוכן = הגדלת חשיפה וקהל נאמן

למה אינסטגרם מושקע לעסקי ביוטי זה מאסט ואסור לך לוותר עליו?

בהכי פשוט: כי המקצוע שלך מבוסס על מראה ויז'ואלי. ואין יותר ויז'ואל מאינסטגרם.

פרסום אורגני שמתמיד בהעלאת תכנים איכותיים, מתוייגים ובעלי ערך מעלה את החשיפה ובכך את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שיכול להיות רלוונטי לעסק שלך. 

ככל שעושים את זה יותר- זה גדל יותר. 

לא פעם נחשפנו לבעלי עסקים בתחום הביוטי (מספרה לדוגמא) שאמרו לנו חד וחלק: "כל הלקוחות שלנו מגיעות מאורגני." הרבה פעמים לעסקים בתחום זה – אינסטגרם איכותי משמש כתיק עבודות ללקוחות שמחפשות את השירות/המוצר ורוצות לקבל את הביטחון שאת.ה אכן בעל המקצוע הנכון עבור הצורך שלה. 

אם זה ככ טוב, אז מה הבעיה?

בגדול: התמדה ומקצועיות. 

בקטן: ניהול נכון של האינסטגרם דורש אסטרטגיה. אם בעיצוב הפיד- שזה קוד הקודשים, מציאת ההאשטגאים הנכונים, בחינת התובנות של חשבון העסק ועוד. 

לרוב בעלי העסקים אין את הידע לנצל את המקסימום שיש לאינסטגרם להציע להם. וזאת למרות שיש להם את כל חומרי הגלם, את קהל הלקוחות הנאמן ואת התשוקה למקצוע. 

והנה עובדה שבטוח לא ידעת: אינסטגרם מוצלח זאת חד משמעית ההצלחה של תוצאות הקמפיינים הממומנים שיעלו בעתיד. – קהל היעד שלך רואה מודעה מושלמת אבל ב80% לא ישאיר פרטים אלא יכנס לעמוד האינסטגרם שלך, יגלול עד הפוסט הראשון שלך מ2012 ואז, אם יתרצה, יפנה אליך באופן פרטי. לכן, אינסטגרם זה מאסט. 

ועכשיו לחלק הטוב

העבודות שלנו

קצת מתיק העבודות שלנו לנשמה כי אנחנו נושמות בשביל מייקאובר טוב

ואם נדבר קצת סטטיסטיקות

מה חבילת הסושיאל לאינסטגרם שלנו כוללת?

אחרי שהתרשמתם, הנה מה שאנחנו יכולות לעשות בשביל העסק שלך

עיצוב תמונות הפיד

הפיד הוא הכל. הפיד הוא מה שישאיר או יבריח לקוח פוטנציאלי. אין פה מקום לטעויות. אז איך עושים את זה נכון? כמו כל דבר טוב בחיים, ע"י: אסטרטגיה, חומרי גלם איכותיים ותכנון מראש.

כתיבת תוכן

הטקסט מתחת לתמונה (הקאפשיין)- העין של הצופה קופצת מיד לשם כשהתמונה מעניינת, ואנחנו צריכים להמשיך לעניין אותו עם התוכן הרלוונטי בכל שורה. נשמע קל? זה לא

מחקר האשטגים

מילות החיפוש הכי מדוייקות לקידום אורגני של העסק שלך. מבוסס על בחינה של עסקים מתחרים לשלך, כל פוסט שלך יקבל את הבמה הנכונה ביותר בשבילו. זה לוקח זמן, אבל כשזה קורה- זה קורה.

אסטרטגיה ותובנות

ניהול אסטרטגיה חודשית ובחינת התובנות של הלקוחות שהגיעו לחשבון שלך הם חלק מהמערך בשביל להקפיץ את החשיפה, להראות נוכחות נכונה למותג שלך ובזכות זה ליצור קהל לקוחות נאמן

ואם אתם אנשים שהם קצת אקסטרא, תוספת לחבילת בסיס

צילום

בשביל שהאינסטוש יצליח אנחנו חייבים חומרי גלם מצויינים- איזה כיף שאם אתם לא מוכשרים בצילום אנחנו יכולות לתת לכם את השירות הזה!

עיצוב גרפי מתקדם

יש לכם תמונות שאתם רוצים לעשות אותם אקסטרא? שיפוצי פוטושופ, תוספות גרפיות מתקדמות, הטמעת מוצרי, איורים גרפים ועוד- נשמח לעזור!

"כדי להיות בלתי ניתן להחלפה, אתה תמיד צריך להיות שונה."

קוקו שנאל

"זה בול מה שרציתי"

אז, איך מתחילים?

הכי פשוט בעולם. לוחצים על הלינק, משאירים פרטים, ונחזור אליכם בימים הקרובים לשיחה בה נבין את הצורך של העסק שלך בסושיאל. פשוט לא?

ערכים סטייל קליק בוטיק

עבודה קשה משתלמת

כל הלקוחות שלנו רוצות לראות תוצאות מחר בבוקר ואם אפשר אתמול. על מנת לעמוד ביעדים ולהיות מצויינים בתוצאות- אנחנו מתחילות בבחינת המצב הקיים. אם העסק שלך יכול לקבל החזר השקעה חיובי (בממומן) -איזה כיף! אפשר להתחיל לעבוד. אם לא- אל דאגה! אנחנו נייצר אסטרטגיה מותאמת על מנת להרים אותו להצלחה. 

איך עוד אנחנו יכולות לעזור לעסק הביוטי שלך?

כל מה שעסק ביוטי צריך בדיגיטל

יודעים שאתם צריכים אותנו אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל? 
מזמינות אתכם להשאיר פרטים להתייעצות או לראות את מגוון השירותים הנוספים שיש לנו להציע. 

גלילה למעלה