הגיע הזמן...

קליק בוטיק,עושות לכם אינסטגרם

לא רק יפה- אלא גם חכם. כמו העסקים איתם אנחנו עובדים.

הגיע הזמן לנצל את האינסטגרם לטובת המותג שלכם, עם יצירת תוכן, מיתוג וניהול נכון של העמוד העסקי, במטרה להגדיל את החשיפה וליצור ערוץ שיווק איכותי שהוא מאסט לעסקים בתחום הביוטי והלייף סטייל.

פרסום ושיווק הם המקצוע שלנו, אבל בחיינו הפרטיים אנחנו גם צרכני ביוטי נלהבים.
דואגים לחקור ולהכיר את שוק הביוטי מכל הזוויות שלו – כצרכנים, חוקרים, נסיינים, ממליצים, פרסומאים ועוד.
חשוב לנו ומלהיב אותנו להתעדכן באופן מתמיד בפיתוחים וטרנדים בשוק, ולכן אנו מבינים ומדברים את השפה המקצועית של התחום.

הנוסחא פשוטה

מיתוג+תוכן= הגדלת חשיפה וקהל נאמן

למה אינסטגרם מושקע לעסקי ביוטי זה מאסט ואסור לך לוותר עליו?

בהכי פשוט: כי המקצוע שלך מבוסס על מראה ויז'ואלי. ואין יותר ויז'ואל מאינסטגרם.

פרסום אורגני שמתמיד בהעלאת תכנים איכותיים, מתוייגים ובעלי ערך מעלה את החשיפה ובכך את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שיכול להיות רלוונטי לעסק שלך. 

ככל שעושים את זה יותר- זה גדל יותר. 

לא פעם נחשפנו לבעלי עסקים בתחום הביוטי (מספרה לדוגמא) שאמרו לנו חד וחלק: "כל הלקוחות שלנו מגיעות מאורגני." הרבה פעמים לעסקים בתחום זה – אינסטגרם איכותי משמש כתיק עבודות ללקוחות שמחפשות את השירות/המוצר ורוצות לקבל את הביטחון שאת.ה אכן בעל המקצוע הנכון עבור הצורך שלה. 

אם זה ככ טוב, אז מה הבעיה?

בגדול: התמדה ומקצועיות. 

בקטן: ניהול נכון של האינסטגרם דורש אסטרטגיה. אם בעיצוב הפיד- שזה קוד הקודשים, מציאת ההאשטגאים הנכונים, בחינת התובנות של חשבון העסק ועוד. 

לרוב בעלי העסקים אין את הידע לנצל את המקסימום שיש לאינסטגרם להציע להם.  וזאת  למרות שיש להם את כל חומרי הגלם, את קהל הלקוחות הנאמן ואת התשוקה למקצוע. 

והבונוס: אינסטגרם מוצלח זאת גם ההצלחה של תוצאות הקמפיינים הממומנים שיעלו בעתיד.

ועכשיו לחלק הטוב

העבודות שלנו

נתחיל בקצת לפני ואחרי כי אנחנו חיים בשביל מייקאובר טוב

מה זה כולל?

אחרי שהתרשמתם הנה מה שאנחנו יכולים לעשות בשבילכם

עיצוב תמונות הפיד

הפיד הוא הכל. הפיד הוא מה שישאיר או יבריח לקוח פוטנציאלי. אין פה מקום לטעויות. אז איך עושים את זה נכון? כמו כל דבר טוב בחיים, ע"י: אסטרטגיה, חומרי גלם איכותיים ותכנון מראש.

כתיבת תוכן

הטקסט מתחת לתמונה (הקאפשיין)- העין של הצופה קופצת מיד לשם כשהתמונה מעניינת, ואנחנו צריכים להמשיך לעניין אותו עם התוכן הרלוונטי בכל שורה. נשמע קל? זה לא

מחקר האשטגים

מילות החיפוש הכי מדוייקות לקידום אורגני של העסק שלך. מבוסס על בחינה של עסקים מתחרים לשלך, כל פוסט שלך יקבל את הבמה הנכונה ביותר בשבילו. זה לוקח זמן, אבל כשזה קורה- זה קורה.

אסטרטגיה ותובנות

ניהול אסטרטגיה חודשית ובחינת התובנות של הלקוחות שהגיעו לחשבון שלך הם חלק מהמערך בשביל להקפיץ את החשיפה, להראות נוכחות נכונה למותג שלך ובזכות זה ליצור קהל לקוחות נאמן

ואם אתם אנשים שהם קצת אקסטרא, תוספת לחבילת בסיס

צילום

בשביל שהאינסטוש יצליח אנחנו חייבים חומרי גלם מצויינים- איזה כיף שאם אתם לא מוכשרים בצילום אנחנו יכולים לתת לכם את השירות הזה!

עיצוב גרפי מתקדם

יש לכם תמונות שאתם רוצים לעשות אותם אקסטרא? שיפוצי פוטושופ, תוספות גרפיות מתקדמות, הטמעת מוצרי, איורים גרפים ועוד- נשמח לעזור!

"כדי להיות בלתי ניתן להחלפה, אתה תמיד צריך להיות שונה."

קוקו שנאל

בשיתוף פעולה עם

פרוטפוליו

בואו להתרשם מהעבודות שלנו

אחרי שעזרנו למגוון לקוחות להגיע למקום שנכון לעסק שלהם, או מבחינת החזר השקעה חיובי או מבחינת לידים חמים לשירותים. והכי כיף? ליווי אישי לאורך כל הדרך! 

ערכים סטייל קליק בוטיק

עבודה קשה משתלמת

כל הלקוחות רוצים לראות תוצאות מחר בבוקר ואם אפשר אתמול. על מנת לעמוד ביעדים ולהיות מצויינים בתוצאות- אנחנו מתחילים בבחינת המצב הקיים. אם העסק שלך יכול לקבל החזר השקעה חיובי-איזה כיף! אפשר להתחיל לעבוד. אם לא- אל דאגה! אנחנו נייצר אסטרטגיה מותאמת על מנת להרים אותו להצלחה. 

איך אפשר לעזור

בואו לראות את השירותים שלנו

יודעים שאתם צריכים אותנו אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל? 
מזמינים אתכם לראות את מה שיש לנו להציע. 

גלילה למעלה